מטבחי חוץ מודולריים

מטבח חוץ עם אפשרות להתאמה אישית. למה הכוונה? יש דברים שונים שניתן להלביש על המטבח, כמו לדוגמה אביזרים – שיכולים להיות כירה, גריל, אחסון, מקרר, תנור פיצה – וכן הלאה.  חופש מרענן ואירוח נפלא עם מטבח חוץ מודולרי.

יחידות מטבח מודולריות חיצוניות

למעשה, כל הדברים שציינו בהינתן חופש הלבשה של מטבח חוץ אלומיניום, דוגמת כירה, גריל, ארון אחסון, מקרר, תנור פיצה – וכן הלאה, יכולים להיקרא גם יחידות מודולריות. פלא גדול. הן בעצם הדבר שאנחנו משחקים איתו כאן. מעבר לכך, אנחנו יכולים לאפשר התאמה אישית לעוד מיני רבדים במטבח החוץ המודולרי – כמו לדוגמה… ניתן לשחק עם גודל הארונות, עם חלוקת המדפים והמגירות, עם מידות הדלתות, עם משטח העבודה, הכיור, הברז, כמו גם עם האביזרים המשלימים, עם סוג הפרופיל וצפיפות הפסים, דרך צביעה מונוכרומטית או של מספר גוונים וצבעים, השפעה ובחירה של הגימור (מגורען, חלק, מבריק, מט, מנצנץ), ובאם לבחור עניין של מטבח צמוד קיר (או אי יחיד, אי כפול), וכמובן – לבחור אם להוסיף אי אילו דלפקי הסבה ואירוח בתצורה דמוית L או בתצורה דמוית C, לפי איך שרוצים ומבקשים.

יועצי המטבחים שלנו ישמחו לסייע לכם בבחירה ולספק הצעת מחיר הוגנת על מטבח החוץ הבא שלכם/ן
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

גודל משטח הצלייה, רשת עליונה ורשתות ייחודיות

כפי שהכותרת מעידה – נדבר כעת וממש בקצרה, על גודל משטח הצלייה, על הרשת העליונה ועל הרשתות הייחודיות. ניגע בנושא הזה רק ברמת פני השטח, כאשר את שאר ההבנות והידע נשאיר להיוועצות עם מומחים מקצועיים בתחום. נדמה לנו שזו האפשרות המועילה יותר למי שבאמת רוצה לגלות עוד על הנושא. ראשית כל, כשזה נוגע לרשתות – נדמה שמה שמשנה הוא שהן יעזרו להעברה ותפעול של האש – אך שלא ייגעו ישירות בבשר, אם כי יישארו במרחק סביר ממנו. יש סטנדרט מסוים של מרחק מהרשתות לבין הבשר, כאשר האופטימום, להבנת הכותבים – הוא הניסיון להימנע ממגע ישיר, ועדיין להישאר בסביבת הבשר שנמצא בגריל. על כן זהו מאפיין שאפשר להתבונן בו – כדי לגלות אם הגריל אכן מתאים לשימוש, אם כי עקב כך שמדובר בנושא שיש בו מן המומחיות המקצועית – כדי לוודא את עניין הרשתות לגריל, עדיף כמובן לדבר עם בעל מקצוע בתחום – כדי לקבל בהירות והעמקה לכל נושא הרשתות העליונות והייחודיות, ואיך הן באות לכדי ביטוי ומשחק בתוך הגריל.

מבצע-מטבח-חוץ-ופרגולה-בחינם

לגבי משטח הצלייה, נוכל להגיד – שראשית כל מדובר בעניין של נפח המזון שנוכל להכניס לגריל, כמו גם מידת פיזור החום והיחס למבערים. כך שאם יש עניין של משטח צלייה גדול במיוחד – ייתכן שזה אחלה כי ניתן להכניס מידה רבה של מזון, ובכך להגיש מזון רב להרבה אנשים תוך טווח זמן קצר, וייתכן שזה לא מקדם את מידת הבישול והצלייה של הבשר שנמצא בגריל, פשוט כי המבערים לא "תופסים" את כל המזון בצורה שווה, אולי האש והחום פשוט "לא מטיילת", באופן שווה ומלא בתוך חלל הגריל – על כן מתבקש שככל שיהיה משטח צלייה גדול יותר, או פשוט – היכל גדול יותר לצליית בשר, שגם יהיו מבערים חזקים ועוצמתיים באופן תואם – כך שכוח הבישול יגדל עם מידת יכולת ההכלה של הגריל. נחזור כעת לנושא של יכולת ההכלה של הגריל – שהיא יכולה להעלות שאלה דיי פשוטה – בבחירת מטבח חוץ מודולרי, כאשר בוחרים (אם בכלל) עבורו גריל, האם מעוניינים להשתמש בו כדי לארח אנשים רבים? כלומר, כאלו שיבואו ויסעדו כמו שצריך מהבשר, בהמוניהם – אולי לארוחות חגיגיות, אולי אפילו לעתים קרובות? או שזה מיועד למשפחה ולחברים, בניחותא – פעם ב…? ובכן, זו שאלה שהתשובה לה יכולה להשפיע על מידת יכולת ההכלה המתבקשת מצד הגריל, ועל כן על גודל משטח הצלייה המתבקש. ככל שרוצים לבשל יותר מזון, אולי כדי להאכיל יותר אנשים – נדמה שמידה של גודל משטח צלייה גדולה יותר, תניב יותר תשואה על ההשקעה בגריל שאמור להאכיל אנשים רבות, ואף פעמים רבות בשנה.

גימור הגריל ותאורה פנימית

נרצה לדבר אפוא גם על גימור הגריל, ועל תאורתו הפנימית. בנוגע לגימור הגריל – לא נרבה במילים. הגימור הוא המראה העוטף של המוצר, כמו גם החלק שיכול להעניק לו ממרקמו. יש כל מיני אפשרויות, כפי שציינו בפסקה ראשונה של כתבה זו – ייתכן שהמקום ממנו נבחר לרכוש גריל יחזיק בגימורים שכאלו, ייתכן שלא, ייתכן שגם באחרים – הבחירה של גימור הגריל יכולה להיות פרקטית, כי ייתכן שיש גימורים שהם פשוט עמידים יותר, וייתכן שהיא אסתטית – כי זה נעים בעין וליד, כמו גם משתלב נהדר עם העיצוב. על כן, גימור הגריל יכול להיות תוספת מבורכת בעיקר כשהיא מתאימה לסוג חווית הבישול בגריל שמבקשים ליצור.

מטבח-חוץ-במבצע-פרגולה-חינם

לגבי התאורה הפנימית – זה אולי יישמע קצת משוגע – אבל לגרילים מסוימים, אין תאורה פנימית. זה תאכלס דיי הגיוני – כי כשכולם התחילו לבשל בהם, בטח זה נעשה בשעות אור יום – זה לא פאב, זו לא מסיבת אלכוהול – זו מסיבת בישול בשר למען השם. על כן, דיי הגיוני שזה ייעשה בשעות בהן השמש בשמיים, ומיצי הקיבה פועלים בשפע – על פני לקראת שעות החשיכה. אם בכל זאת רוצים לבשל לתוך שעות החשיכה, אזי שתאורה פנימית בחלל הגריל יכולה לחלוטין לעזור ולראות מה מצב הבשר, כמה השחים וכיוצא בזה. תאורה פנימית היא תוספת מבורכת ויכולה ממש לעזור למי שחושב שהוא הולך להמשיך ולבשל גם לתוך השעות החשוכות.

מבערים וגרילים

באשר למבער, יש כמה דברים שנוכל לשתף כאן. נדמה, שמבער מגיע בכמה דרגים. הראשון הוא זה שנראה ועשוי כצינור מחורר – זה הסוג שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים. זה למעשה מעבר נירוסטה – שהוא נחשב גם לטוב במיוחד, מחזיק שנים ארוכות, ומספק אש כחולה בצורה נהדרת.

סוג נוסף של מבערים, הוא המבער היצוק – שהוא מספק עוצמה גבוהה של אש, אך עשוי חלודה – ונדמה שלא ברור איך להגן עליה מפני חלודה וסביר שהוא פשוט יחליד. סוג נוסף הוא של מבערי הפח – אך נאמר עליהם על ידי אנשים מסוימים – שהם אינם יעילים, על אף שאפשר למצוא אותם ברבים מהגרילים המצויים. יש שיגידו שהרוב, מהם, מחליד תוך שנה. או תו פחות משנה. נאמר עליהם גם כי הם מוציאים פיח ואש צהובה, שייתכן שתפגום באיכות בישול הבשר ובבשר עצמו – כמו גם, נדמה שיש להם עניין ואתגר עם לספק את כמות האש הרצויה לבישול הבשר – דבר שאנחנו בהחלט לא מעוניינים שיהיה, בעיקר אם יש שטח צלייה גדול, כפי שציינו – שכן זה אמור להגיע עם מבערים שיכולים לספק מידה גבוהה של אש לכל חלקי חלל הגריל.

נוכל להמשיך לדבר על נושא המבערים, אך היום עומד להסתיים וטרם הזכרנו מילה או שניים לגבי מד חום מובנה, או מד טמפרטורה – ובכן, זה עושה מה שזה נדמה שזה עושה – מודד את מידת המעלות בגריל, וזה מובנה בגריל. מילה נוספת לגבי כירה, היא שפעולתו דומה לכיריים שאנחנו מכירים – אלא שבתוך הרכב של גריל, פעולתו משתנה בצורת מה, ששווה להיוועץ על כך עם איש מקצוע בתחום כדי לגלות מה השוני, אם יש בכך עניין.

מטבח חיצוני בנוי עם גריל גז

מחיר יחידות מודולריות למטבח חוץ

 כל העניין הוא ההרפתקה – בהתאמת המודל הנכון, של המטבח הנכון – ואז לגלות את המחיר. לא מדובר כאן ביחידות מוגדרות מראש של סחורה – אלא בהרפתקה של התאמה אישית – על כן, המחיר של מטבח חוץ עשוי להיות שונה מאוד בהתאם לסוג המטבח הנבחר ולאביזרים הכלולים בו. לייעוץ נוסף נשמח לסייע לכם בבחירה ולתת הצעת מחיר הוגנת על מטבח חוץ.

בישול במטבח חיצוני
Call Now Button