פרגולה לבנה

פרגולה לבנה היא בחירה בפתרון הצללה אמין ובמראה נקי ואלגנטי. עיצוב חוץ מושלם, הוא כזה המשתלב בסביבה ומאפשר לכם להנות מיתרונותיו בלא מפריע. לפניכם, פרגולות לבנות במגוון תצורות, כדי לסייע לכם לבחור את הפרגולה המתאימה לכם,

קצת מידע לפני שבוחרים בפרגולה

פרגולות אלומיניום זמינות לבחירה במגוון רחב של צבעים, כמובן שגם בצבע לבן על שלל גווניו. תצורת הפרגולה יכולה להשתנות לפי סוג וצורת הרפפות שהם שלבי ההצללה בגג הפרגולה. 

הצללה אלכסונית

פרגולה עם רפפות אלכסוניות נחשבת לסוג המתקדם והמפנק יותר של פרגולות מאלומיניום. סוג זה של קורות אלכסוניות מאפשר שליטה בכמות האור החודרת ובעזרת סגירה של הרפפות האלכסוניות ניתן למנוע חדירת גשמים עם אטימה מלאה, כך שאין צורך בסנטף. בנוסף ניתן להרכיב מנגנון חשמלי המניע את שלבי הגג באופן הרצוי.

פרגולה לבנה אלכסונית

מסגרת U

פרגולות אלומיניום הן אלמנט עיצובי דומם בחצרות, גינות ומרחבים ציבוריים. אלמנטים של גימור מעניקים יופי ויוקרה לפרגולות כמו בכל תחום עיצוב שימושי. מסגרת U או דאבל טי, היא אפשרות גימור מיוחדת שמוסיפה רבות למראה החיצוני וגם לחוזק הפרגולות. רבים בוחרים להוסיף מסגרת זאת, מאחר והפרגולות נשארות עימם לאורך שנים והם מחפשים להשיג מראה אסתטי שילווה אותם.

פרגולה לבנה מסגרת U

הצללה מלבנית

גג הפרגולה בנוי מפרופילי אלומיניום בצורת מלבן, אלה נחשבות לסוג הפרגולות הבסיסי, שלבים אלה ניתנים להגנה מפני קרינה וגשם בשילוב של סנטף בגג הפרגולה אשר זמין גם הוא במגוון דגמים וצבעים. ניתן להתקין מנוע חשמלי בפרגולות אלה ובכך להפוך אותן לפרגולה חשמלית עם הזזה קלה של שלבי הפרגולה, כך שהן יהיו מכוונות לפי קרינת השמש.

פרגולה לבנה רפפות מלבן

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
0737969733
עוד תמונות של פרגולות לבנות
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button