פרגולה למרפסת שמש במחירים הכי טובים בארץ - UniKit

פרגולות למרפסות שמש

ביתנו מהווה את המקום בו אנו יכולים לנוח בסופם של ימים ארוכים וליהנות בחברת האנשים שאנו אוהבים. למרות שאין כמו האווירה החמימה כמו זו שיש בתוך הבית, לעתים זה נעים לצאת החוצה וליהנות ממשב של אוויר ותחושה של טבע, מה שקשה לעשות לעתים עם מרפסות רגילות. למרבה השמחה, ניתן ליצור פרגולה למרפסת שמש תהיה אזור ישיבה חיצוני בו ניתן לשבת בלי קשר למזג האוויר וליהנות מהאווירה בחוץ בלי להרגיש את החום הכבד או מטחים של גשם כבד.

פרגולה למרפסת שמש - כיצד ניתן לעשות זאת?

סגירה של מרפסות לחלוטין לא מומלצת וגם כרוכה בניירת וביורוקרטיה שעלולים לגרום להוצאות לא מתוכננות. על מנת שזה לא יקרה, אנשים רבים בוחרים פרגולות אלומיניום למרפסת שטופת השמש שמשמשות אותם בתור אזור ישיבה חיצוני במשך שנים ארוכות.

 

פרגולות אלומיניום הן בעצם חיפויים שבונים מעל אזורים פתוחים כדי למנוע חדירה מוגזמת של קרני השמש וכדי ליצור אזור קטן שבו ניתן לשלוט על מזג האוויר. פרגולות למרפסת שמש מהוות את הבחירה המועדפת היום לבנייה חיצונית הודות לתכונות המדהימות של מתכת האלומיניום שגורמות לה להיות הבחירה הראשונה הן של קבלנים והן של לקוחותיהם.

שם: (חובה)

mail: (חובה)

Phone:(חובה)

Text:

אילו סוגים של פרגולות אלומיניום אפשר להתקין במרפסת?

כיום יש שני סוגים עיקריים של פרגולות אלומיניום שניתן לבחור ביניהן בהתאם לעיצוב של ביתכם ולסוג הפרגולה שאתם מעוניינים בה:

פרגולה למרפסת
פרגולה למרפסת שמש

פרגולה עם קורות תמיכה – זוהי פרגולה שנתמכת על ידי ארבע קורות ומורכבת מסרגלי הצללה (תריסים) מרובעים או מלבניים שניתן לכוון אותם לפי רמת ההצללה שרוצים ליצור.

 

פרגולה תלויה (מרחפת) – זוהי פרגולה שמתחברת ישירות לקיר בטון ונתמכת על ידו. בפרגולות מהסוג הזה אין קורות תמיכה ולכן ניתן לבחור כאלו שמתקפלות אחורה וגורמות למרפסת או לאזורים חיצוניים אחרים להיות חשופים לגמרי.

pergola-uni-180

UniKiT 180

420 למטר
  •  
פרגולת-דגם-UNI-150

UniKiT 150

420 למטר
  •  
הבחירה המועדפת
פרגולה מאלומיניום

UniKiT 110

460 למטר
  •  

פתרון ההצללה הנאה הזה יכול להפוך לאזור ישיבה אידאלי למרפסת השמש שלכם בו תוכלו לנוח יחד עם חברים ובני משפחה מתי שרק תרצו.