fbpx
פרגולות-אלומיניום-מחיר

פרגולה אלומיניום חשמלית מתקפלת (סגורה או נפתחת) לכל החיים

בשנים האחרונות, אנשים הרוצים ליהנות מפרגולות אלומיניום, מכיוון שפרגולה מאלומיניום נעשתה למוצר שחייב להיות בבית שלך. ניתן  לומר האדם הרוכש פרגולה מאלומיניום רוכש אותה לכל החיים, וזוהי בהחלט רכישה משתלמת. פרגולת אלומיניום עמידה יותר, יפה יותר, אינה רגישה לחלודה, ואינה גורמת למזיקים לחדור אליה, אמנם מחירה יקר יחסית לעומת חומרים אחרים, אך אנשים רבים מעדיפים להשקיע את עלות פרגולות האלומיניום, לעומת המחירים של הפרגולות העשויות מחומרים אחרים שדורשים החלפה ותיקון של הפרגולה כל שנה. פרגולה מאלומיניום נחשבת לעמידה יותר, וניתן לרכוש אותה פעם אחת, והיא יכולה להחזיק לכל החיים. כמו כן ניתן להזמין פרגולות אלומיניום חשמליות במחיר הוגן ובמגוון רחב של עיצובים וחיפויים הגורמים לפרגולה להיות יפה ולהשתלב בעיצוב הבית, עם כל הפונקציות השימושיות שיש במנגנון החשמלי של הפרגולה. מסיבות אלו החלו אנשים הרוצים לבנות פרגולה בחצר שלהם או בבית שלהם, להעדיף פרגולות אלומיניום חשמליות מכיוון שזו רכישה לכל החיים.

פרגולה-מאלומיניום-1024x576

פרגולת אלומיניום-פתרון הצללה שכיח

פרגולת אלומיניום נעשתה מצויה יותר ויותר בבתים של אנשים, הבוחרים אותה כבחירה על פני האופציות האחרות שלהם ישנם חסרונות רבים כמו מחלידים, מתליעים, צריכים תחזוקה רבה ואינם מעוצבים. לפרגולה אלומיניום יש את כל היתרונות האפשריים, אך מחירה הינו יקר יחסית בהשוואה לאופציות האחרות, אך נראה כי אנשים מוכנים לשלם על מוצר טוב יותר.

פרגולה הינה בעצם מבנה, היכול להתחבר אל הבית באופן עצמאי או על קירות הבית. פרגולה משמשת כשטח רחב נוסף להצללה, ולאחסון ולמגוון רחב מאד של שימושים בשטח כמו פינת קפה, ופינה לאורחים.

פרגולה נחשבת גם כמקום מעוצב, הניתן לנוח בו ולארח בו, אך מעבר לכך היא גם משמשת כהצללה מפני פגעי מזג האוויר, חום השמש, קור החורף, ויכולה לשמש כמגן  מפני כל סוגי פגעי מזג האוויר, ולכן מעבר לעיצוב  שלה היא צריכה להיות חזקה ועמידה. האלומיניום נותן את הפתרונות הללו, בשל יתרונותיו הרבים ולכן רבים מהאנשים בוחרים אותו לבנייה של הפרגולה שלכם.

פרגולה-מאלומיניום-1024x576
פרגולות-מאלומיניום-1024x576
פרגולה אלומיניום מחיר
פרגולה-מבצע-1024x768

פרגולת האלומיניום הינה בחירה נכונה ביותר כי היא מחזיקה זמן רב, אינה מחלידה ואינה צורכת כלל תחזוקה היא עמידה וגם מעוצבת יפה בקיצור הפרגולה המושלמת.

יתרונות חומר האלומיניום

לחומר האלומיניום המשמש כחומר לייצור גדרות ופרגולות יש מגוון רחב של יתרונות לעומת חומרים אחרים שמהם מייצרים גדרות ופרגולות.

חומר האלומיניום הינו יציב וחזק, ולא ניתן לעלות עליו ועל ידי כך לשבור אותו. כמו כן ניתן לומר כי לצורך בניית פרגולה, שתעמוד יציב הן כמבנה עצמאי בבית, והן כמחוברת לקיר מהבית, עליה להיות חזקה ויציבה כמו כן ניתן לראות גם את אותו יתרון כאשר רוצים להתקין גדר לבית הגדר כחלק מתפקידיה כהגנה על הבית מפני גנבים וליצור פרטיות לבעלי הבית. היא צריכה להחיות חזקה ויציבה כדי שאף אחד לא יוכל לחדור דרכה אל הבית.

החומר שממנו עשויה הפרגולה צריך להיות קל משקל באופן שלא יכביד על הקיר ועל מבנה הבית.

ניתן לייצר גדרות ופרגולות ממגוון רחב של חומרים כמו עץ , שיש, אבן זכוכית ועוד, אך אחד החסרונות של חומרים אלו הם שהם מחלידים, ולכן יש צורך להחליפם אחת לשנה או לבצע טיפול נגד חלודה וטיפול זה אינו זול. האלומיניום הוא חומר שאינו מחליד ולכן ניתן לרכוש פרגולה מאלומיניום  והם ישמרו לשנים רבים, בעיקר שמבנה זה נמצא בחוץ, בכל תנאי מזג האוויר.

אלומניום היא קלה וכך ניתנת לעיצוב. ניתן לייצר פרגולה מאלומיניום ולעצב אותה עם מגוון רחב של חומרים אחרים כמו זכוכית ברזל ועוד האלומיניום הוא חומר שמקבל כל חומר אחר.

האלומיניום מגיע עם מגוון רחב של צבעים דבר המאפשר למעצבים ואדריכלים לבחור את העיצוב של הפרגולה בהתאם לעיצוב של הבית.

ניתן להרכיב פרגולה מאלומיניום גם לאנשים שאין להם "ידיים טובות", משום שהיא קלה להתקנה. ניתן לקבל את מגוון האפשרויות של ערכה מושלמת להרכבה עצמית של הפרגולה או להרכיב בעצמכם את הפרגולה במבחר ההצעות שיש ניתן לבחור פרופילים מאלומיניום במגוון רחב של צבעים ניתן לבצע חיתוך של הפרופיל בהתאם למידות שלכם.

נתונים טכניים ומידות פרגולה

פרגולה אלומיניום כוללת את הרכיבים הבאים:

 • 1. פרופיל תמיכה לקיר
 • 2. עמודים וקורה תומכת
 • 3. קורות שמשמשות לחלוקה
 • 4. הצללות
 • 5. מרישים
 • 6. קירוי
*פרופילים לבנייה עצמית מגיעים בגודל של 6 מ"מ.
להלן מידות של החתכים:
 • 30\30
 • 40\40
 • 80\40 ועוד.
הפרופלים של הפרגולות מגיעים בצבעים שונים:
 • לבן
 • קרם
 • אפור מגורען ועוד

המחירים של פרגולת אלומניום נעים בין 700 ₪ למטר לפרגולה אלומניום פשוטה ועד ל 1700 למטר שקלים לפרגולה אלומיניום חשמלית כמו גם פרגולות אלומיניום נפתחת ופרגולות תלויות.

פרגולות אלומיניום תמונות
תמונות פרגולות אלומיניום
פרגולות-אלומיניום-מומלצות-767x1024
פרגולה יוקרתית או פרגולה במחיר מבצע בזול-פרגולות אלומיניום המלצות מנסיון

אם כך ניתן לומר כי פרגולה מאלומיניום הפכה להיות המוצר המשתלם ביותר, ולמרות מחירה היקר מהאופציות האחרות לבניית פרגולה כמו עץ וברזל. אנשים בוחרים להשקיע כסף רב יותר ברכישת מוצר שהוא אמנם עולה יקר יותר אך לטווח הארוך מחזיק זמן הרבה יותר. כמו כן לאנשים המעדיפים מראה של עץ ישנה אופציה לבחור ממגוון רחב של עיצובים וצבעים לפרגולות את העיצוב הנכון והמתאים. גם בעניין מקום האופציה המושלמת של פרגולת אלומיניום משתלמת במיוחד.

כל מה שנשאר לך להשיג זה פרגולה....
קצב ההתקדמות עד להגשמת החלום של פרגולה בבית 80%
או השאירו פרטים ונחזור כדי לדבר על פרגולות אלומיניום מומלצות

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

Call Now Button
WhatsApp chat