פרגולה חשמלית למרפסת

מתכווננת / מתקפלת / נאספת

פרגולה חשמלית מאלומיניום

פרגולות אלומיניום חשמליות למרפסות

מה היתרון?

היתרון של פרגולה חשמלית למרפסת יכול להסתכם ב2 יתרונות מרכזיים:

1. שליטה מלאה בפתיחת הגג ובכמות האור והשמש החודרים. ליהנות בשמש ובגשם בחוץ כל הזמן.

2. אפשרות לסגור מרפסת או גינה ובכך לקבל חלל נוסף לניצול ואירוח.

מה המחיר?

מחיר של פרגולה חשמלית משתנה על פי סוג הדגם, התוספות, גודל הפרגולה וגורמים נוספים. טווח המחירים הצפוי בעבור פרגולה חשמלית איכותית מאלומיניום ברמה טובה, יחל ב1450 ש”ח למ”ר ועד 3500 ש”ח למ”ר לא כולל מע”מ. 

יוניקיט-הנדסה-פרגולות-אלומיניום
פרגולות אלומיניום מחירים

גלריית פרגולות חשמליות יוניקיט הנדסה

פרגולה למרפסת

המרפסת היא חלל המגיע בכל גודל אפשרי. קיימות פרגולות המתאימות להתקנה במרפסות גדולות מאוד וגם למרפסות בגודל קטן יותר. פרגולה למרפסת היא פרגולה עם גוף אלומיניום חזק היכול להיות גם מותקן ללא עמודים וכך לרחף מעל ראשכם ללא מפריע. בקומות גבוהות פרגולה למרפסת  צריכה להיות חזקה וללא נקודות תורפה היכולות להוות מגבלה באמינות הפרגולה בזמן של רוחות עזות הנפוצות בקומות גבוהות.

פרגולה תלויה מעל מרפסת
המרפסת סגורה עם פרגולת אלומיניום
פרגולה למרפסת

פרגולת בד נאספת למרפסת

אפשרות נוספת לקירוי או הצללה של מרפסות בכל גודל, היא פרגולה חשמלית נאספת עם גג בד PVC הנפתח בלחיצת כפתור ונסגר באותו האופן. פרגולת גג בד חשמלית נאספת היא אלמנט הצללה יוקרתי ומעוצב המתאים להתקנה כפרגולה תלויה וגם כפרגולה לא צפה. הכל תלויה בשטח המרפסת הזמין לצורך ההתקנה או בקומת הדירה לפי שיקולי בטיחות  בהתקנה.

אנו רוצים שתשארו עם מוצר הצללה מעל ראשכם ללא סיכון לפגיעה בבטחונכם. על כן אנו גם ממליצים לבחור בחברה מוכרת ומקצועית. יש לנו נסיון עשיר בתהקנות בגבהים ובכל הגדלים האפשריים. נשמח להעניק שירות ולהציע פתרונות הצללה מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר שיש.

פרגולה חשמלית מתכווננת מחיר
רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
סוכך מתקפל

עולם ההצללה מכיל כמה סוגים של פרגולות וסוככים מתקפלים. סוגי הצללה אלו תפסו מקום בין פתרונות ההצללה המעוצבים. סוכך המתקפל יכול להתחיל בגג PVC מתקפל ויכול להגיע עד פרגולת בד מתקפלת עם גג בב חוץ מעוצב במראה מעוצב במיוחד. אלמנטים של הצללה במותקנים כיום בבתים מקנים לחצר ולגינה יוקרה ואפקט המצליח להרשים בקלות את המבקרים.

הגוף עשוי מאלומיניום בעובי רב במיוחד ביחס למתחרים בשוק, ביבוא מאירופה ועמידה בתווי תקן מקפידים. המבנה המאסיבי של פרופילים איכותיים מאלומיניום יותר שלד איכותי הניתן לעיצוב בדרכים רבות. 

הסוגים שתוכלו למצוא למצוא הם פרגולה מתקפלת עם גג בד או עם רפפות מתכווננות. בנוסף בפרגולות חשמליות איכותיות אין צורך בקירוי סנטף לפרגולה , דבר החוסך עלויות אלו וגם החלפה אחרי שנים מספר.

פרגולה גג מתקפל בחצר וילה
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button