פרגולה עם הכנה למרזב

השימוש במרזב מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך בשל כך יש לו מספר מעלות חשובות

מחיר פרגולה כדאי

התקנת פרגולה עם מרזב נסתר נערכת בהוצאה רק חד פעמית. אחרי זה אפשר להסתפק בהחלפה של המרזב אחת מדי מספר שנים או לחלופין להסתפק בתיקון נקודתי של נזילות, פגמים, עיוותים וכל מיני בעיות שונות. בכל אופן, בעלי המקצוע מענף זה יעניקו לכם תעודת אחריות לעת ממושכת על כל מרזב שכזה ובשל כך המחיר שלו כדאי בהחלט.

פרגולה תלויה מאלומיניום מחירים

עמידות הפרגולה עולה בעזרת מרזב

עמידות רבה בפאת שחיקה ובפאת בלאי – פרגולה עם מרזב נסתר בצורה של גליל או צינור יכול לנקז את המים ולשמור על הפרגולה. את המרזב עצמו ניתן לבנות מנחושת, מאבץ, מפלסטיק, או מעץ וכיוצא בזאת ובהתאמה אישית לדרישות שלכם. במידה ולוקחים בחשבון את הדרישות שלכם ואת מידת החשיפה לשמש ולפגעי האקלים השונים, מיטיבים את העמידות של המרזב בפאת בלאי ושחיקה.

תושבת-איכותית-לעמוד-םרגולה-חשמלית
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום מומלצות ביותר בשל כך כי הינן מחזיקות עת ארוכה, כמעט ולא דורשות תחזוקה ומרחיבות את מרחב המחיה בחוץ.

פרגולות מעוצבות לחצר

קירוי גשם לפרגולה

פרגולה מהווה מענה של הצללה שמטרתה מטבעה להגן מפאת קרני השמש. כמו כן, מדובר במענה של הצללה קבוע ושאינו נייד ובשל כך הינו נותר במקומו לכל עונות השנה. פשר הדבר הינו שחלק מהעת קיימת דרישה של קירוי גשם עבור מניעה של נזק. הקירוי מגן על הפרגולה ומונע בלאי, שחיקה והסבת נזק בציוד האישי או בריהוט שלכם. את קירוי גשם מומלץ לערוך בצורה מקצועית ותוך התייחסות לסוג הפרגולה.

סנטף

סנטף מהווה מענה מתקדם שמורכב מלוחות פוליקרובנט גליים, שבהם עושים שימוש הלכה למעשה חקלאים ואדריכלים עבור בנייה ושיפוצים בדרך של עשו זאת בעצמכם, לחיפוי קירות, לפתחי תאורה, לגג תעשייתי ולחלונות.

פרגולה דמוי עץ בחיתוך מותאם לחומה
פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית נותנת בידכם מענה של הצללה וקירוי, אשר אפשר לשנות ולהתאים בהתאם לדרישה שלכם, בשל כך כי אפשר לקפל אותה בלי כל מאמץ. דבר זה עשוי לשמש אתכם לסגירת מרפסות, חדרים, תוספת לבתי עסק או בתים וכיוצא בכך.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button