אלוקובונד - אלומיניום (לוקובונד) לחיפוי מבנים

חיפוי קירות דקורטיבי המתאים לקירות חוץ וקירות פנים.

מה זה אלוקובונד ? חיפוי אלומיניום (אלוקובונד), יכול ליצור חיפוי פנים וחוץ ברמה בין לאומית. כפי שניתן להתרשם בתמונות, רמת הגימור היא מהגבוהות בעולם. מיועד לחיפוי קירות מבנים משרדים חוץ ופנים.

חיפוי אלוקובונד נחשב לאחד החיפויים האיכותיים ביותר. לחומר האלומיניום יתרונות רבים. ביישום על קירות חוץ ופנים,הוא אינו מושפע מנזקי קורוזיה, קל משקל וניתן להתקינו במהירות, גמיש ונוח לעבודה. כך שאם אתם בוחרים בחיפוי אלוקובונד, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שבחרתם נכון.

אחד החומרים הכי כדאיים ביותר עבור חיפוי אלוקובונד למבנים הוא חומר האלוקובונד. החומר הזה הוא בעל מאפיינים אשר למעשה הופכות אותו לבעל פוטנציאל לבחירה כאשר מתכננים חיפויים. האלוקובונד הוא חומר מאוד טרנדי בקרב אדריכלים שנוהגים לעשות שימוש בו באופן קבוע מכיוון שהוא נותן בידיהם ליצור באופן חופשיות לעומת לחומרים שונים, 

פאנלים לחיפוי קירות חוץ ופנים, גמישות ועמידות גבוהים. חיפוי אלומיניום אלוקובונד | אלופלקס

אלוקובונד מחיר משתנה . כך למשל, חיפוי קיר פנימי באלומיניום דמוי עץ עשוי להתחיל ב750 ש"ח, בהתאם לסוגים ותוספות אפשריות. מטבע הדברים, לפני שאתם פונים לחברה מקצועית, כדאי לברר את טווח המחירים בשוק, על מנת שתוכלו להגיע מוכנים ולבחור את החברה שמציעה לכם מחיר הוגן. באופן כללי, לא מומלץ לבחור בחברה אשר מציעה מחירים זולים מדי, שכן היא עלולה להצטייר בתור חברה בלתי אמינה ובלתי מקצועית. מצד שני, חברה יקרנית עלולה לגבות מכם מחירים בלתי הגיוניים. כדאי, אם כן, לבחור בחברה רצינית שמבררת ושואלת על השטח לפני שהיא קובעת לכם את המחיר.

למידע נוסף צרו קשר 0737-969-733

קבצים להורדה

קטלוג אלוקובונד

דף מוצר 

אלוקובונד- חיפוי קירות חוץ-חיפוי קירות פנים

חיפוי קירות אלוקובונד מציע אפשרויות אחרות לגימור מקצועי, על קירות חוץ וכן על קירות פנים, אשר לוחות מתכת ואלומיניום רגילים מתקשים להשיג. תהליך הייצור של לוחות חיפוי אלה,  מאפשרות גמישות בעיצוב דקורטיבי מיוחד. אריחי חיפוי קירות אלוקובונד, המכונים קירות מטה, מתחברים אחד אל השני וניתנים לשילוב עם חומרי עיצוב אחרים. בחומרי חיפוי אלומיניום אלוקובונד, השימוש במבנים מעוצבים הוא דבר שבשגרה ברחבי העולם. האיכות הגבוהה, היכולת להיות גמיש ולהתאמה לסוגי עיצוב שונים, יצרו חומר מבוקש על ידי אדריכלים ומעצבים בענף הבניה העולמי.

אלוקובונד חיפוי קירות חוץ

אלוקובונד - תמונות

צרו קשר

אלוקובונד

קבלנים, אדריכלים הם משתמשים נלהבים באלוקובונד, חומר אלומיניום מורכב קל משקל הנושא מגוון יתרונות עצום.

אלוקובונד מורכב משני יריעות אלומיניום המכילות חומרים מבודדים בעלי יציבות גבוהה.חיפוי קירות אלוקובונד עמיד בפני תנאי מזג אוויר וזעזועים. את לוחות חיפוי קירות אלוקובונד מייצרים בחיתוך CNC, שיטה אשר מסוגלת לייצר חיתוך בדיוק מירבי לעיצובים מדויקים וגמישות רבה בייצור והתאמה של חיפוי קירות חוץ כמו גם חיפוי קירות פנים. אלוקובנד הוא חיפוי קיר קל משקל וזמין בגדלים גדולים אך קל להתקנה על קירות חוץ ועל קירות פנים כאחד. ברמת העלויות של חיפוי קיר, ההתקנה המהירה והקלה יחסית של פאנלים של אלוקובונד, מתורגמת לעלות זולה בהשוואה לחיפויים אחרים, בנוסף, אלוקובונד זמין בצבעים רבים כך שהעיצוב הדקורטיבי עולה ברבה על חיפויים אחרים..

הנסיון שלנו ביוניקיט, הקנה לנו ידע רב בסיפוק פתרונות בניה מתקדמת ומוצרי אלומיניום למיטב הגופים והפרויקטים בענף הבנייה בישראל.

חיפוי אלוקובונד קירות פנים

קטלוגים להורדה- אלוקובונד

אלוקובונד וינטג'

קטלוג חיפוי קיר אלוקובונד בעיצוב וינטג'
הורדת קובץ

אלוקובונד טבעי

חיפוי קיר אלוקובונד בגוון טבעי
הורדת קובץ

אלוקובונד זוהר

קטלוג אלוקובונד גימור נוצץ
הורדת קובץ

אלוקובונד צבעים

קטלוג צבעים
הורדת קובץ

חיפוי דקורטיבי

קטלוג עיצובים באלוקובונד
הורדת קובץ

קטלוג פרט אלוקובונד

קטלוג תמונות אלוקובונד
הורדת קובץ

למה חיפוי קירות אלוקובונד ?

חיפוי קירות אלוקובונד מציע לקבלנים משפצים ולאדריכלים ומעצבים אפשרויות עיצוב חדשות, חדישות ורבות. עד כה נעשה שימוש בחיפוי קירות אלוקובונד בבניינים רבי קומות, מבני מסחר, מפעלים, היכלים, משרדים ועוד. בשונה מחיפוי אלומיניום או פח רגיל, חיפוי אלוקובונד ניחן בפני שטח חלקים, אשר לא ניתן לראות דרכם גבשושיות שנוצרות דרך חומר המילוי הבולט מבעד ללוחות החוץ, על כן לאלוקובנד מראה של גימור מקצועי ודקורטיבי בהרבה מחומרי חיפוי אחרים. להלן מספר יתרונות של חיפוי אלומיניום אלוקובונד

חיפוי אלוקובונד

יתרונות חיפוי קירות אלומיניום אלוקובונד

קל משקל
התקנה קלה
פני שטח חלקים
גמישות בעיצוב
עמידות גבוהה
נגד זעזועים ועיוותים
זמין במגוון רחב של צבעים
זמין בגימור דמוי עץ
עמידות לאש

צרו קשר

כיפוף אלוקובונד מאפשר גמישות בעיצוב

אחד החומרים הכי מובחרים בתעשיית הבניה במדינת ישראל הוא חומר אשר עונה לכינוי אלוקובונד. לוחות אלוקובונד הם לוחות אשר מייצרים אותם בטכנולוגיה חדשנית בפרט עבור יישום בפועל של חיפוי מבנים. בין חיפויי אלוקובונד קיימים לוחות המיועדים הן עבור חיפויי פנים והן עבור חיפויי חוץ . אלוקובונד הוא בעצם לוח מאלומיניום מרובד והוא כולל בתוכו שני גיליונות אלומיניום בעובי 0.02 אינץ'. לוחות של אלוקובונד בעלי סגולות של כיפוף גבוהות בצורה ניכרת ולכן ניתן לייצר מהם סוגים שונים של חיפויים המתאימים למבנים עגולים. את חיפוי האלוקובונד ישנה אפשרות לכופף באופן קליל וללא הצורך בחום.

חיפוי מרכז מסחרי באלוקובונד

לוחות אלוקובונד

אלוקובונד הוא בעצם לוחות אלוקובונד אלומיניום שמיוצרים בטכנולוגיה חדשה ותוכלו לראות אותם מיושמים כחיפוי בהרבה מבנים ואף תופס מקום פשוט בתעשיית השילוט , משם אף מגיעה הטרנדיות שלו. אלוקובונד הוא בלתי שביר בשל כך שהוא חזק במיוחד. על מנת לתפקד כחומר שממנו עשויים חיפויים המתאימים למבנים שונים, הוא חייב להיות חומר העמיד בכל הסוגים של תנאי החוץ.

חיפוי אלומיניום מתקדם
סינון קטגוריות
אקוסטיקה
גדר אלומיניום
חיפוי קירות
מוצרי משרבייה
מחיצות
פתרונות גמר לבניה
פתרונות הצללה
דלתות
⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 7 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
UNIKIT
פתרונות בניה מתקדמים
אלוקובונד
420
NIS 600
במלאי
Available in Stock
Call Now Button