fbpx

משרביה לחיפוי קירות ועיצוב פנים וחוץ

משרביה לחיפוי חוץ, חיפוי קירות פנים דקורטיבי, משרביה עץ, מתכת ועוד. גמישות חדשה באדריכלות ועיצוב משרדים או עיצוב דירות, משתלב גם בעיצוב תעשייתי.

  • חיפוי משרביות Cellon חיצוני בעיגון גלוי או בהדבקה, חיפוי מבנים דקורטיבי, ניתן לעיין בקטלוג דוגמאות משרביה לבחירה וליצור קשר עימנו. אנו נשמח לייעץ ולכוון אתכם לבחירה בעיצוב משרביה שחלמתם עליו.
  • צירפנו לעמוד קטלוגים להורדה בכדי שתוכלו להתרשם ולמצוא דוגמה לטעמכם.
  • מערכת חיפוי קירות חוץ ופנים אקולוגית. לוחות סיבי עץ באישור ה- DIBt, לוחות משרביה עץ שאנו מספקים בשימוש בענף הבנייה העולמי כבר שנים, בעזרת התו האקולוגי של מערכת החיפוי והאפשרויות לעיצוב שהיא מעניקה, חיפוי משרבייה על קירות חוץ וקירות פנים נפוץ וגדל במספר ברחבי העולם כולו.

חיתוך CNC

חיפוי קירות חוץ             משרביה מעץ

חיפוי קירות פנים            חיפוי קירות

  • חיפוי קירות עמיד ביותר, החיפוי עומד במבחני לחץ ומזג אוויר בהצלחה בזכות ציפוי על בסיס שרף המעניק לחיפוי יכולות עמידות פלוס אפשרויות עיצוב מדהימות, מצבעים מגוונים ועד דוגמאות משרביה רבות.
  • אקוסטיקה: שדרוג ותיקון החלל מבחינה של אקוסטיקה בסיוע של חיפוי קירות או מחיצות משרביה, מאפשר שמירה על עיצוב מרהיב יחד עם יצירה של חלל אקוסטי רגוע ונעים. מערכת חיפוי משרביה תוצרת ברואג תורמת משמעותית לשיפור אקוסטיקה בחדר ובמשרדים. בתנאי מבחן המערכת זוכה בתוצאות מרשימות וזאת עם מעל 30000 צבעים שונים לבחירה.
  • חיתוך CNC

למוצר / חו"ג  –    400-750  ש"ח

אומדן להתקנה –  250 ש"ח

תלוי בקטגוריה הרצוייה לפי כמות החירוץ במשרבייה.

המחירים משוערים ויכולים להשתנות מפרוייקט לפרוייקט, יש להתייעץ עם יוניקיט למחיר מדוייק בהתאם לאופי הפרוייקט

קבצים להורדה

כתב כמויות

דף מוצר

אישור תקינות

קטלוג דומאות משרבייה

קטלוג להורדה

פלייר מוצרים BRAUG

כל כך הרבה חומרי גלם אינספור אפשרויות

הכירו את חומרי הגלם מהם עשוי חיפוי משרביה

משרביה עץ אורן לוח סיבי העץ היחידי בעל אישור מה DIBT. לוח אקולוגי הניתן לעיצוב בכל אחת מדוגמאות משרביה המוצעות שלנו. חיפוי קריות פנים אלגנטי ומרומז. חומר הגלם מבוסס על עץ אורן ובשימוש ברחבי העולם כבר מספר שנים.

משרביה מעץ אלון לוח חיפוי חסון במראה מודרני. לוחות חיפוי על בסיס עץ אלון, בנויות בשכבות ויוצרות לוח חסון ועמיד המיועד לחיפוי קירות פנים, זמינות בכל גווני צבעי RAL.

משרביה MDF שימושית וגמישה, לוח סיבי עץ בעל דחיסות בינונית. בשימוש על חיפוי קירות פנים, מצויין למחיצות, מעקות, חיפוי קירות, אקוסטיקה, מחיצות אקוסטיות ועוד המון. חזיתות שמגשימות חלומות של מעצבים, עם מינימום ניצול שטח הפנים.

משרביה-MDF

משרביה מתכת במתכת ניתן לעשות שימוש באזורים של חוץ ופנים כאחד. חיפוי קירות חוץ מועצם על ידי יישום על חזית המבנה, משרבייה ממתכת תעניק אווירה מיוחדת גם לכל חלל שעל קירות הפנים שלו יותקן אלמנט עיצובי בדוגמאות המיוחדות והמגוונות של המשרביות.

משרביה-אלומיניום

משרביה אלומיניום – היתרונות הידועים של אלומיניום, עכשיו גם במשרביות. משרביות אלומיניום היא מוצר אלומיניום לכל דבר, מהמשמש בבניה מתקדמת בכל עבר. עמידות גבוהה המתאימה לחיפוי קירות חוץ וקירות פנים. ניתן ליצור חזית בניין מרשימה בחיפוי עם משרביה מאלומיניום

משרביות מאלומיניום

מעקה משרביה –  מכיוון שמשרביות ניתנות לייצור מתוך מגוון רחב של חומרי גלם, שחלקם עמידים ביותר ומותאמים במיוחד לשימוש בחוץ, מעקה משרביה הוא מוצר מיוחד מאוד. מעקה דקורטיבי בכניסה למתחם, כבר נותן השראה. גם בתוך חללים, מעקות משרביה מייצרות אווירה נעימה וחלל מרשים.

מעקות משרביה

מפרט טכני משרביות

 Formboard Top PineסליוןMDFPlywood
אזור יישוםקירות חוץקירות חוץ ופניםקירות פניםקירות פנים
חומר גלםנסורת דחוסת עללמינציה בלחץ גבוההלוח סיבידיקט עץ אלון
עובי פאנל10 או 18 mm6 / 8 / 10 mm (אפשרי עובי שונה לאחר ייעוץ )10 /19 / 30 mm18 mm
חיתוךחיתוך לייזרחיתוך לייזרחיתוך לייזרחיתוך לייזר
חסינות אשסטנדרט B2
אפשרי B1 בצביעה מיוחדת
B1סטנדרט B2
אפשרי B1 בצביעה מיוחדת
B2
יתרונותאקולוגי
חסכוני
חסון
בלתי שביר
עמיד ללחות
משטח מט
חסון
בלתי שביר
צורות נפרדות
מבנה עץ טבעי
שוליים עיצוב מושחר
חסון
בלתי שביר

עיצוב משרדים ועיצוב דירות

מלבד ההיצע הרחב של דוגמאות לחיתוך משרביה שאנו מציעים, הבחירה בצבע מאופיינת גם כן במגוון רחב של צבעים לבחירה. מעל 300 צבעים נוגדי קרינת UV לבחירה, שולי הפאנלים מכוסים בצבע לבחירתכם. בנוסף, תוכלו לשלוח קבצים מתאימים ולהזמין לוחות משרביה בעיצוב אישי שלכם. הכל בכדי שתוכלו להגשים את חזון העיצוב הגדול שתכננתם/ן. אנו מקבלים קבצי DXF & DWG. צרו קשר לייעוץ והכוונה.

מניפת-צבעים-משרביות-לחיפוי

קטלוג משרביות דקורטיביות

לפניכם/ן תמונות המסודרות על פי סגנון העיצוב. הלוחות נעשים בחיתוך CNC לייזר, בצורה מדויקת. כך שאנו בטוחים שתוכלו למצוא את העיצוב המתאים ביותר למשרדים, דירות או כל סוג פרויקט שבידכם.

קטלוג משרביה לצפייה והורדה

התרווחו ועיינו בקטלוג הדוגמאות האפשריות לחיתוך משרביה. החיתוך מתבצע בלייזר על פי הדוגמא שנבחרה. כאן תוכלו להתרשם מהמגוון ולהחליט איזה חיפוי המשרביה הכי מתאים לפרוייקט שלכם. ניתן להוריד את הקטלוג לשימושכם כאן.

כמה עולה משרביה ?

המחיר משתנה בהתאם לגודל האזור שתרצו לכסות בחיפוי קיר משרביה, או אורך וגודל המחיצות שתרצו למקם. לגבי דוגמאות המשרביה, לרב המחיר דומה לכל המשרביות שאנו מציעים, אך ייתכנו שינויים במחיר המשרביות תלוי דגם, מורכבות ודרישות ואלמנטים נוספים שייתכן ותרצו בהם. אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר כאן, אנו נשמח לענות ולייעץ לכם בבחירה.

0737-969-733

משרביה מודרנית

במקורן, רעיון העיצוב של המשרביות, הגיע מארצות מסורתיות חמות, כשהרעיון מאחורי החיתוכים של עיצוב דירות במשרביה, היה ליצור פתח אוורור וכניסה של אור לבתים באקלים החם, בשימוש באלמנטים דקורטיביים מעץ. הטכנולוגיות של ימינו מאפשרו לנו לבחור חומרים מתקדמים יותר לחיתוך משרביות. אנו מספקים לכם מחיצות וחיפוי קירות משרביה, המיועד הן לקירות פנים הבית, כמו גם לקירות חוץ. המשרביות שלנו זמינות במאות צבעים לבחירה (בקטלוגים להורדה), כך שנוכל להציע לכם חומר מעולה בעל עמידות וחוזק לעיצוב מרשים.

בבסיס הרעיון של המשרביה, עומד השילוב בין שימושיות לעיצוב יפה. כעת, המשרביות שלנו יוכלו להביא למבנים שלכם עיצוב, הגנה ומראה מעורר השראה. חיפוי קירות פנים במשרביה שאנו מספקים, מעניקה גם תכונות של טיפול אקוסטי לחללים, סביבות משרדים, מלונות וכדומה, יוכלו לשאוב רבות מהיתרונות של אקוסטיקה עם משרביה. הסביבה המוקפת באלמנטים דקורטיביים, תהפוך לסביבה שימושית ויעילה פי כמה. בשילוב בפרוייקטים גדולים ומבנים בעלי חזיתות שטח גדול, יצירת חיפוי משרביה מוכיחה עצמה כחסכונית וזולה. מחיר חיפוי משרביה בפרויקטים שבהיקפים גדולים חוסכת למתכננים תקציב רב.

חיפוי קירות אקוסטי

ישנם כל מיני סוגים של חיפוי קירות. חלקם שייכים אל תחום האקוסטיקה והבידוד, משמשים בצורה יעילה עבור בידוד, מפני חום וקור ולא רק עבור בידוד מפני רעש. כשרוצים לשים את הדגש על חיפוי אקוסטי יכולים לעשות זאת על ידי התקנה של חיפוי אקוסטי עם פאנלים אקוסטיים, חיפוי אקוסטי ניתן למצוא מפלסטיק, סוגי צמר מבודד של חברת Bruag גרמניה. חיפויי המשרביות שאנו מספקים, הם בעלי תכונות אקוסטיות, יוצרות הרגעה של רעשי רקע ומטפלים אקוסטית בחללים המחופים בהם. שכבת חיפוי משרביה כחלק מעיצוב משרדים, תיתן אפקט הרגעה אקוסטי ועיצוב ללא תחרות.

בכך מייעלים את השימוש בחלל. המראה של חיפויים אלו נהפך כה מושך ומעוצב, כשמגוון דוגמאות של אריחים מחומרי בידוד שונים יצאו לשוק, הפכו אולפנים, דירות , מבנים ציבוריים, מסחריים ומשרדים כאחד, למובילים בתחום עיצוב פנים בשל דוגמאות ועיצובים שהותקנו בהם, גם כאלמנט עיצובי וגם שימושי ומייעל. חלק מחיפויי הקירות הם כאלה אשר עשויים מאלומיניום שגם לו יש יכולות בידוד אקוסטיות. מלבד העמידות הגבוהה, את החיפוי  הזה יותר נהוג לראות באזורים שדורשים בידוד מרעשים באופן מקצועי.

קיר משרביה מתקדם

משרביה ממזגת היבטים תרבותיים, חזותיים וטכניים. לאפשר מעבר של אוויר, לראות את הסביבה, אך להישאר בלתי נראים. המבנה הפתוח המסורתי מעודד זרימת אוויר קבועה לקירור הפנים וכמובן, רמה גבוהה וחדשנית של עיצוב פנים ועיצוב חוץ.

עם התפתחות של חומרים שפותחו בעזרת טכנולוגיות חדישות, תפקיד החיפוי השתנה משכבה למיסוך מפני נוף חיצוני לאלמנט עיצובי ראשון במעלה  בעיצוב פנים המושך את העין. עיצוב משרבייה, עם משחק אור וצל מתוחכם, עומק וההשקעה בפרטים קטנים, מאפשר לבעלי בתים ולמעצבי ומקימי מבנים, לוותר על העיצוב החיצוני והפנימי הישנים וליצור לעצמם שם בעולם העיצוב ותכנון המבנים. כמו כן, חיישנים וטכנולוגיות מודרניות מבטיחות לשמור על רלוונטיות המשרביות גם בעתיד.

התפתחות המשרביה

עדינה ומציעה הגנה יעילה מפני אור שמש אינטנסיבי במזרח התיכון במשך מאות שנים. עם זאת, בימינו משמש אלמנט עיצוב זה לכיסוי וחיפוי מבנים שלמים , קירות פנים וקירות חוץ כקישוט ועיצוב, המספק הצללת שמש וקירוי. מעצבים הפכו את המשרביה המסורתית לאלמנט חדיש ויעיל עוד יותר, המשולב במבנים על ידי מהנדסים, קבלני ואדריכלים, במספר עולה בכל יום, של פרויקטים מעולם הבניה המתקדמת.

משרבייה היום ידועה כרלוונטית עבור כל אדם שמעוניין להוסיף בביתו מחיצות דקורטיביות ובכן, מדובר על אלמנט סככתי שמטרתו היא ליצור חציצה באזורים כלשהם בבית שמעוניינים להפריד ביניהם לבין שאר הבית. המקור של המשרביות הוא במדינות ערב, כאשר המטרה שלהן דאז הייתה להפריד בין הפנים לחוץ. כלומר: בכל בית שבו היו מעוניינים לשמור על אוויר טוב בתוך הבית, אך יחד עם זאת לשמור על הפרטיות של דיירי הבית, היו פשוט בוחרים להתקין משרביה איכותית ודקורטיבית, שמימשה את שתי המטרות המדוברות באופן הטוב ביותר. המשרביות הן בעצם מחיצות המורכבים מכמות כלשהי של ריבועים סימטריים אשר בכל אחד מהם יש דוגמה כלשהי. כל ריבוע שכזה מתחבר לאחר וכך נוצרת דוגמא מרהיבה. על אף שהמשרביות הן מיושנות יותר מבחינת המראה שלהן, הרי שכיום ניתן להתאים אותן בתהליך עיצוב פנים ביתי גם לבית מודרני, על ידי שימוש בדוגמאות אחרות במשרבייה כגון: פרחים, צורות גאומטריות ועוד.

משרביה היא רעיון עיצובי בארכיטקטורה, אלמנט עיצוב היברידי החושף תרבות, היסטוריה וחילופים פוליטיים שהשתנו כתוצאה ממגמות הגלובליזציה התרבותית. כך נבנה הרעיון של זהות כתהליך של שטף קבוע של חילופי תרבות. משרביה היא אלמנט אדריכלי עם מוטיב רוחני, מאפיינים דקורטיביים ופונקציונליים, משרביה היא אלמנט עיצובי ששרד למשך שנים ארוכות כחיי המין האנושי, סגנון עיצוב החי ובועט עד ימינו בעיצוב תעשייתי, עיצוב משרדים, עיצוב פנים ועיצוב חוץ. שנועד לאפשר כניסת אוויר ואור ןהתפתחה במטרה ליצור הבדלה בין פנים הבית לחוץ , תוסיף ולא תפגע בפרטיות ותשתלב עם אלמנט סככה או קיר קיים בקלות.

סרטון עיצוב משרביה

צירפנו סרטון המציג את יכולות החריטה בעץ באמצעות CNC והרמה הגבוהה של העיצוב שניתן להגיע אליה. עיצוב מדויק באמצעות שרטוט פרט טכני המועבר אל מכונת החריטה שמבצעת בדיוק את החיתוכים המורכבים עד שנוצרת לנו מחיצה מושלמת. הצבע, הגימור והעיצוב לפי בקשתכם. כמו גם אפשרות לעיצוב מתמשך בין הלוחות.

קטלוג תמונות משרביה

היכן כדאי להציב משרביה

אם כבר התוודעתם ליופי ולדקורטיביות שמוסיפה משרביה לבית, לעיצוב משרדים או לכל מתחם אחר ואתם תוהים כיצד ניתן לשלב אותה בצורה הטובה ביותר ? הרי שניתן להציב אותה בכל מקום שבו יש צורך ליצור הפרדה, אך עדיין ליהנות בו מאור טבעי. כלומר, לא פעם ניתן להוסיף קיר משרביה בחדר משרדים גדול שבו עובדים כמה אנשים, על מנת להפריד בין מתחם עבודה אחד לאחר. כמו כן, לא פעם ניתן לתחם בבית פרטי את אזור המטבח משאר האזורים בבית. בנוסף לכך, ניתן להשתמש בה לצורך יצירת מסתורי כביסה דקורטיביים או מסתורי מזגנים דקורטיביים. אם אתם נועזים יותר מבחינת סגנון העיצוב שלכם, תמיד תוכלו לבצע חיפוי משרביה על קירות ביתכם .

עוד יתרונות לעיצוב משרביה

העיצובים המורכבים של המשרביה נוצרו על ידי מעצבים ואומנים כדי לייצר חיפויים הנושאים תבניות גאומטריות מפוארות. בהתחשב באקלים של המזרח התיכון, טמפרטורות גבוהות בחוץ הם נורמה. לכן אדריכל או קבלן המתקין חיפוי קירות , בין אם קירות חוץ או קירות פנים, צפוי לבחור במשרביה כאלמנט שימושי ומעוצב לחיפוי קירות המבנה.

משרביה  עוזרת לאוורר בתוך הבית ולשמור על זרימת האוויר בו. הפתחים הקטנים במשרביות עוזרים לזרם אוויר רציף לזרום בחדרים. היתרון השני של משרביות הוא שהם עוזרות לשלוט על מעבר האור.

עוד יתרון משרביה הוא היכולת לספק פרטיות, תוך מתן אפשרות להשקיף על הרחוב.

בהתחשב ביופיו, בשימושיות והיעילות, הגמישות של חיפוי משרביה, ללא ספק נמשיך לראות וריאציות חדשות של טכניקה עתיקה זו עוד המון.

סרטון תמונות דוגמאות משרבייה

עוד בקטגורית חיפוי מבנים:

⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 11 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
unikit
פרגולות אלומיניום ✅ גדרות אלומיניום ✅ חיפוי קירות ✅ אקוסטיקה ✅
משרביה
420
ILS 880
במלאי
Available in Stock
Call Now Button
WhatsApp chat