פרגולות חשמליות חיפה

פרגולות אלומיניום בצפון

שירות התאמת מערכת הצללה איכותית עמידה ומעוצבת לבית, החצר ולמרפסת. שירות באזור צפון הארץ. התרשמו ממגוון תמונות של פרגולות אלומיניום שהתקנו בצפון.

שרות פרגולות בצפון

מבחר התקנות שביצענו באזור הצפון

פרגולה לחניה במשגב

פרגולה לחניה במשגב

פרגולת אלומיניום לחניה, עומדת לבד בגובה 2.4 מטר. פרופיל 50/150/4 והצללה 445 במישור עליון המותקן במרווחים של 2 סנטימטר בין רפפה לרפפה. קירוי סנטף. גודל 6*7.

פרגולה תלויה בחיפה

פרגולה תלויה בבית פרטי בצפון. מסגרת היקפית 200*200, רפפות הצללה מאלומיניום דמוי עץ בפרופיל מלבני צר עם רווח 2 ס”מ בין אחת לשניה. הפרגולה תלויה על זוג מוטות תלייה מעוגנים לקיר. המיקום של ההצללה הוא מעל דלת הכניסה כדי ליצור קירוי והגנה מגשם באזור הכניסה לבית.

סוג התקנה: תלייה.

גוון: דמוי עץ אלון

פרגולה-תלויה-בכניסה-לבית-בצפון
פרגולה אלומיניום דמוי עץ עם קורות ממותגות

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ בקריות

הצללה מעוצבת בהתאמה אישית מאלומיניום דמוי עץ. הפרגולה שהותקנה היא פרגולה גדולה (מעל 60 מ”ר) עם קורות דאבל טי מעוצבות לפי חזון הלקוח. מסגרת הפרגולה מפרופיל אלומיניום דאבל טי בגוון אפור. רפפות מלבניות דמוי עת ברווח 2 סמ בין רפפה לרפפה.

סוג התקנה: קבועה על עמודים

פרגולה במרפסת בבניין בעפולה

פרגולה במרפסת בבניין מגורים. תמונה מקומת הקרקע. ההתקנה בוצעה בין מסגרת בטון היקפית קיימת בבנייה של הדירה. לצורך ההתקנה יצרנו תשתית הכוללת אגדים ורפפות הצללה. צבע העבודה לבן ממניפת ראל. סוג ההצללה הוא פרופילים צרים הייטק לעיצוב מינימליסטי, ההצללה מכסה שלושה רבעים משטח המסגרת וזאת לפי בקשת הלקוח.

סוג התקנה: תלייה בין מסגרת בטון.

התקנת-פרגולות-במרפסת-בצפון
קירוי סנטף לפרגולה בצפון

פרגולה עם קירוי נגד גשם בקיבוץ שריד

קירוי סנטף פריזמטי BH מעל פרגולת אלומיניום שהתקנו בבית פרטי במושב בצפון. הסנטף BH הוא הסוג הטוב ביותר של סנטפים לקירוי פרגולות. היתרון של סוג זה של סנטף הוא יכולת סינון קרינת שמש מוגברת והשקט היחסי של לוחות BH לעומת לוחות פוליקרבונט רגילים. 

קירוי: סנטף לוח פוליקרבונט גלי BH

תמונות נוספות מפרגולות אלומיניום שהתקנו בצפון

כל הפרגולות בקישור הבא:

התקנת פרגולה בבית

התקנת פרגולה בבית היא לרוב פשוטה יחסית מבחינת קבלת היתרים, ובנייתה על פי כללי רפורמת הפרגולות משנת 2014 אף יכולה להיות פטורה לחלוטין מקבלת היתר. אם הפרגולה נבנית בהתאם לקווי הבניין הקיימים ואינה בולטת ממנו, ואם שטחה אינו גדול מ-50 מ”ר או רבע מהשטח (גינה או גג הבית) שעליו היא נבנית, היא עשויה להיות פטורה מצורך להיתר. יש עדיין לדווח על בנייה הפטורה מהיתר לרשות המקומית כדי להימנע מחוסר נעימות מיותר ואף מקנסות בעת בניית הפרגולה. אם מעוניינים בפרגולה גדולה יותר או שחורגת יותר מקווי הבניין, הדבר ידרוש קבלת היתרים נוספים, והתהליך הופך מסובך יותר.

פרגולה במרפסת בית ביוקנעם
פרגולות אלומיניום בהתאמה אישית לבית

התקנת פרגולה בבניין

בניית פרגולה בבניין מסובכת מעט יותר מבנייתה בבית בשל היות הבניין עצמו שטח שיתופי. יש להימנע מכל פגיעה בבניין בעת הבנייה, ובפרט בשלד שלו. בחלק מהמקרים יהיה גם צורך לקבל את הסכמת השכנים או חלק מהשכנים לבניית הפרגולה. בניית הפרגולה מותרת רק בחלקים מסוימים של הבניין, כמו במרפסת האישית של דירה. ייתכן שיהיו הגבלות נוספות, כמו החומר שממנו תוכל הפרגולה להיבנות, שטחה האפשרי, היצמדותה לתוכנית המתאר של הבניין ועוד. בשל המורכבות של בניית פרגולה בבניין, מומלץ להיוועץ עם חברה המתמחה בדבר בטרם תחילת הבנייה.

פרגולה אלומיניום בבניין בקריות
בניית פרגולה אלומיניום
אישורים וערך הפרגולה

התקנה של פרגולת אלומיניום או עץ בבניין דירות או בבית היא דבר שדיירים רבים מעוניינים בו. הפרגולה מציעה צל והגנה מפגעי מזג האוויר, בנוסף לשיפור נראותו ואף ערכו של הנכס. אולם, יש הבדל בתהליך בניית הפרגולה והוא תלוי בסוג הנכס.

הוספת פרגולה לנכס, בין אם מדובר בבית פרטי או בדירה הנמצאת בבניין, כרוכה בקבלת אישורים הנדסיים. פרגולה צריכה להיות בטוחה ולעמוד במגבלות הבנייה הנוגעות לנכס שבו היא מוקמת. מגבלות אלו משתנות על פי סוג הנכס, ולכן כדאי להיות מודעים לתקנות המדויקות בטרם הקמת פרגולת אלומיניום או עץ. קראו עוד על חוק הפרגולות

לקבלת ייעוץ והזמנת פרגולה אלומיניום איכותית פנו אלינו:
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button