פרגולה חשמלית מאלומיניום במרכז הארץ

פרגולות אלומיניום במרכז

יוניקיט הנדסה בע”מ. מספקים שירות והתקנת פרגולות במרכז הארץ. כוללות תהליך תכנון מקדים עם אנשי השטח שלנו עד לתוצאה סופית מושלמת. 

מזמינים אתכן ואותכם לצפות בכמה פרויקטים..

פרגולות במרכז

לפניכם/ן מספר פרגולות אלומיניום שהתקנו במרכז הארץ ועוד גלריית תמונות של התקנות שביצענו. 

פרגולה 1

תלויה חשמלית נאספת

נתחיל בפרגולה נאספת חשמלית. שתי פרגולות בעצם, הראשונה קבועה נאספת והשנייה תלויה נאספת בתל אביב. יש לנו להציע את כל הסוגים של הפרגולות. הפרגולה הנאספת שלנו, עם גג נפתח בשלט העשוי PVC מיוחד ועמיד. תוצרת אירופה עם מסגרת מאסיבית.

סוג התקנה: תלייה.

כולל תאורת לד

פרגולות במרכז

פרגולה 2

קבועה נאספת חשמלית

הפרגולה השנייה היא בעצם אותה סוג של פרגולה, חשמלית נאספת דגם COMPACT, רק גדולה יותר ומותקנת על גבי עמודים. זאת בשל הגודל המשפיע על יכולת התלייה. לשם כך יצרנו את העמודים המותאמים במיוחד לטוואי השטח במרפסת הבית או בחצר.

סוג התקנה: קבועה על גבי עמודים.

כולל תאורה מובנית

פרגולות אלומיניום במרכז

פרגולה 1

סרטון לאחר ההתקנה

פרגולה 2

סרטון לאחר ההתקנה

התקנת פרגולה במרכז

פרגולת אלומיניום מותאמת ומעוצבת ביפו

בניית פרגולת אלומיניום עם מסגרת 150/50 והצללה מלבנית המותקנת ברווח 1 ס”מ. משמע, כל פרופיל מלבני מונח בהפרש של בסנטימטר אחר בינו לבין פרופיל ההצללה הבא  וכך כל הגג של הפרגולה.  כדי לבצע את ההתקנה במרפסת בית פרטי ביפו בקומה 7, נעזרנו בשרותי הנפה של נוף מקצועי, אופרציה שדרשה לחסום את הכבישים ולפי תקנות עיריית תל אביב יפו, ניתן לבצע זאת רק בשעות הבוקר המוקדמות כדי לא להפריע לתנועה בשעות הערות, כך שבשעה 05:00 בבוקר ההתקנה החלה.

פרגולות אלומיניום : צפו בעוד התקנות שלנו במרכז

פרויקטים של פרגולות אלומיניום במרכז הארץ

מעוניינים לבנות פרגולה במרכז הארץ? תל אביב פתח תקווה, גבעתיים, חולון, בת-ים או מושבים באיזור מרכז הארץ ומישור החוף. הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות. מתקיני פרגולות במרכז מעניקים שירות לתחומי גוש דן ותל אביב יפו.

השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button